Tirana
clear sky
28.5 ° C
28.5 °
28.5 °
37 %
1kmh
0 %
Mër
26 °
Enj
30 °
Pre
31 °
Sht
30 °
Die
24 °
E mërkurë, 25 Maj, 2022

TAG

shkaterrohet banda

77 PAKO me marijuanë, shkatërrohet banda shqiptaro-greke

Një bandë prej 24 personash është shkatërruar ditën e sotme në qytetet Serres dhe Selanik të Greqisë. Sipas mediave vendase, policia...

Lajmet e fundit