Tirana
clear sky
19.5 ° C
19.5 °
19.5 °
83 %
2.1kmh
0 %
Mar
20 °
Mër
31 °
Enj
31 °
Pre
31 °
Sht
30 °
E martë, 24 Maj, 2022

TAG

Shkatërrohet banda shqiptare në Itali, transportonin drogë me qese plehrash (EMRI)

Shkatërrohet banda shqiptare në Itali, transportonin drogë me qese plehrash

Një shtetas shqiptar dhe një Nigerian janë arrestuar nga policia italiane në kuadër të një operacioni anti-droge në Livorno.  Shqiptari është...

Lajmet e fundit