Tirana
clear sky
21.5 ° C
21.5 °
21.5 °
49 %
0.5kmh
0 %
Mër
21 °
Enj
31 °
Pre
32 °
Sht
30 °
Die
29 °
E mërkurë, 25 Maj, 2022

TAG

Shkatërrohet BANDA e drogës, arrestohen 5 shqiptarë

Shkatërrohet BANDA e drogës, arrestohen 5 shqiptarë

Policia greke ka arritur të vendosë në pranga anëtarët e një grupi të madh të trafikut të marijuanës dhe kokainës në vendin fqinj. ...

Lajmet e fundit