Tirana
clear sky
26.5 ° C
26.5 °
26.5 °
36 %
2.1kmh
0 %
Die
27 °
Hën
27 °
Mar
29 °
Mër
30 °
Enj
32 °
E diel, 22 Maj, 2022

TAG

Shkatërrohet banda e drogë

Shkatërrohet banda e drogës në Greqi, arrestohen 3 shqiptarë

Policia greke ka mundur të shkatërrojë një bandë të trafikut të drogës. Mësohet se në pranga janë vendosur 3 shtetas shqiptarë dhe një...

Lajmet e fundit