Tirana
clear sky
26.5 ° C
26.5 °
26.5 °
36 %
2.1kmh
0 %
Die
27 °
Hën
27 °
Mar
29 °
Mër
30 °
Enj
32 °
E diel, 22 Maj, 2022

TAG

Shkatërrimi i grupit Bajri, gazetari

Shkatërrimi i grupit Bajri, gazetari: Një Ministër socialist është fotografuar me ata

“Është një grup me aktivitet të madh kriminal si brenda dhe jashtë vendit. Shumë miq të mi shkodranë që e njohin këtë ngjarje...

Lajmet e fundit