Tirana
clear sky
14.5 ° C
14.5 °
14.5 °
31 %
4.1kmh
0 %
Enj
25 °
Pre
25 °
Sht
27 °
Die
27 °
Hën
26 °
E enjte, 19 Maj, 2022

TAG

shkarkon 14 konsuj

Kosovë/ Operacioni ‘Fshesa’ në Ministrinë e Jashtme, Konjufca SHKARKON 14 konsuj, mes tyre dhe atë të Shqipërisë (Emrat)

Ministri i Punëve të Jashtme dhe Diasporës, Glauk Konjufca, ka vendosur që të shkarkojë 14 konsuj nëpër konsullata të Kosovës. Burime për...

Lajmet e fundit