Tirana
clear sky
7.5 ° C
7.5 °
7.5 °
87 %
1.5kmh
0 %
Pre
26 °
Sht
27 °
Die
28 °
Hën
26 °
Mar
29 °
E premte, 20 Maj, 2022

TAG

shkarkohet ylli manjani

Ikën nga Meta dhe bashkohet me Blushin? Ja përgjigja që jep Ylli Manjani

Ministri i Drejtësisë në detyrë, Ylli Manjani nuk e fshehu irritimin e tij edhe ndaj kreut të LSI-së, Ilir Meta për shkarkimin nga detyra...

Basha del papritmas në TV dhe shpjegon: Ja arsyeja e vërtetë të shkarkimit të Manjanit

Kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, ka dalë në një deklaratë për media për të komentuar shkarkimin e ministrit të Drejtësisë, Ylli Manjani. ...

Lajmet e fundit