Tirana
clear sky
21.5 ° C
21.5 °
21.5 °
49 %
0.5kmh
0 %
Mër
21 °
Enj
31 °
Pre
32 °
Sht
30 °
Die
29 °
E mërkurë, 25 Maj, 2022

TAG

shkarkohet manjani

Ikën nga Meta dhe bashkohet me Blushin? Ja përgjigja që jep Ylli Manjani

Ministri i Drejtësisë në detyrë, Ylli Manjani nuk e fshehu irritimin e tij edhe ndaj kreut të LSI-së, Ilir Meta për shkarkimin nga detyra...

Zbardhet motivacioni zyrtar i shkarkimit të ministrit Ylli Manjani

Motivacioni për shkarkimin e ministrit të Drejtësisë Ylli Manjani, në shkresën e firmosur nga kryeministri Edi Rama është: “Në funksion të përmirësimit...

Lajmet e fundit