Tirana
clear sky
26.5 ° C
26.5 °
26.5 °
36 %
2.1kmh
0 %
Die
27 °
Hën
27 °
Mar
29 °
Mër
30 °
Enj
32 °
E diel, 22 Maj, 2022

TAG

shkarkohet Arben Frashëri

Shkarkohet komisari që vuri rendin në Berat dhe Shqipëri në trazirat e 1997, kush është Arben Frashëri që nuk justifikon dot banesën e tij

Sot paradite po kalonte si një lajm rutinë i flasheve informative dhe portaleve. Por nuk duhet të ishte kështu. Arben Frashëri, punonjësi i përkushtuar...

Lajmet e fundit