Tirana
clear sky
15.5 ° C
15.5 °
15.5 °
82 %
1.5kmh
0 %
Die
25 °
Hën
26 °
Mar
29 °
Mër
30 °
Enj
31 °
E diel, 29 Maj, 2022

TAG

shkarkohet arben ahmetaj

Firmosën udhëzimin / Kërkohet shkarkimi i ministrave Ahmetaj dhe Gjonaj, zbardhet komunikata

Dhoma Kombëtare e Përmbaruesve i bën thirrje Kryeministrit Rama të ndalojë “shkatërrimin krejtësisht të shërbimit të përmbarimit” nga dy ministrat e kabinetit Etilda Gjonaj...

Lajmet e fundit