Tirana
light rain
23.5 ° C
23.5 °
23.5 °
78 %
5.7kmh
75 %
Die
24 °
Hën
26 °
Mar
29 °
Mër
30 °
Enj
31 °
E diel, 29 Maj, 2022

TAG

shkarkohen drejtore

Shkarkimi i drejtorëve, paralajmëron Spiropali: Do dëgjoni raste të tjera

Ministrja e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin, Elisa Spiropali ka paralajmëruar se largimit të drejtorëve të ARRSH Afrim Qendro dhe Klodian Gradeci i OST-së...

Lajmet e fundit