Tirana
clear sky
14.5 ° C
14.5 °
14.5 °
31 %
4.1kmh
0 %
Enj
25 °
Pre
25 °
Sht
27 °
Die
27 °
Hën
26 °
E enjte, 19 Maj, 2022

TAG

Shkarkohen 6 drejtorë të ALUIZNIt dhe hipotekës, deputeti i kundërpërgjigjet Ramës: I emërove me portal, trurin shtuf nuk e rigjeneron bari

Lajmet e fundit