Tirana
clear sky
24.5 ° C
24.5 °
24.5 °
57 %
3.6kmh
0 %
Mar
23 °
Mër
26 °
Enj
25 °
Pre
25 °
Sht
26 °
E martë, 17 Maj, 2022

TAG

shkarkohen 500 punonjes te sha

Albpetrol nxjerr në rrugë të madhe 500 punonjës (SHKRESA)

500 punonjës të Albetrol në Patos mbeten në rrugë të madhe si pasojë e një ‘ristrukturimi organizativ dhe reduktimi të fuqisë punëtore’ nga ana...

Lajmet e fundit