Tirana
clear sky
15.4 ° C
15.4 °
15.4 °
60 %
1.4kmh
5 %
Sht
27 °
Die
27 °
Hën
28 °
Mar
29 °
Mër
29 °
E shtunë, 21 Maj, 2022

TAG

shkarkimi i zyrtareve te pdiu

Shkarkimi i zyrtarëve të saj nga Bashkia e Tiranës, reagon PDIU: U dhamë 13 mijë vota dhe 3 këshilltarë, por…

Partia për Drejtësi, Integrim dhe Unitet ka reaguar pas shkarkimit të disa zyrtarëve të saj nga Bashkia e Tiranës, për shkak të pjesëmarrjes së...

Lajmet e fundit