Tirana
clear sky
22.5 ° C
22.5 °
22.5 °
60 %
0.5kmh
0 %
Hën
26 °
Mar
27 °
Mër
27 °
Enj
26 °
Pre
25 °
E hënë, 16 Maj, 2022

TAG

Shkarkimi i zyrtarëve nga Bashkia e Tiranës, reagon PDIU: U dhamë 13 mijë vota dhe 3 këshilltarë, por

Shkarkimi i zyrtarëve të saj nga Bashkia e Tiranës, reagon PDIU: U dhamë 13 mijë vota dhe 3 këshilltarë, por…

Partia për Drejtësi, Integrim dhe Unitet ka reaguar pas shkarkimit të disa zyrtarëve të saj nga Bashkia e Tiranës, për shkak të pjesëmarrjes së...

Lajmet e fundit