Tirana
few clouds
17.5 ° C
17.5 °
17.5 °
88 %
1kmh
20 %
Sht
27 °
Die
22 °
Hën
25 °
Mar
25 °
Mër
24 °
E shtunë, 1 Tetor, 2022

TAG

shkarkimi i presidentit

Këshilltari i Metës publikon FOTON “sekrete” dhe ironizon deputetin e “pensionistëve”: Kur të voton për shkarkim ky rrushi këtu…

Këshilltari i Presidentit Meta, Ilir Kulla publikon një foto të deputetit Selami Jenishehri dhe ironizon këtë të fundit duke thënë se “kur të voton...

Bujar Kapexhiu komenton shkarkimin e Presidentit krah Ilir Metës: Atje po thuren intriga, te ne po këndohet dhe hidhet valle

Ilir Meta është duke zhvilluar në Presidencë një aktivitet kulturor për Ansamblin Folklorik të Dibrës, ku do të nderohen disa personalitete të shquara të...

Valixhet metalike në oborrin e Presidencës, vjen reagimi: Ka një aktivitet kulturor me Ansamblin e Dibrës

Presidenti Ilir Meta shpërfill punimet e Kuvendit për shkarkimin e tij. Ashtu si ka ndodhur dhe më herët, Meta në një kohë që ndaj...

Kuvendi pritet të shkarkojë sot Ilir Metën, zbulohet çfarë kanë brenda “valixhet e kuqe” që tërhoqën vëmendjen e të gjithëve

Kuvendi i Shqipërisë pritet të votojë sot shkarkimin e Presidentit të Republikës Ilir Meta, shkruan newsbomb.al. Nëse socialistët sigurojnë shumicën e votave, atëherë Ilir...

Për herë të parë në historinë e Shqipërisë, nëse socialistët sigurojnë votat sot, Ilir Meta bëhet Presidenti i parë i Republikës i shkarkuar nga...

Kuvendi i Shqipërisë do të mbajë sot, më 9 qershor 2021, seancën e jashtëzakonshme për shkarkimin ose jo nga detyra të Presidentit të Republikës...

Kuvendi vendos në 9 qershor për shkarkimin e Presidentit Meta, gazetarët pyesin ambasadoren Yuri Kim, ja si përgjigjet ajo

Kuvendi i Shqipërisë do të mblidhet më datë 9 qershor 2021 për të vendosur për fatin e Presidentit Ilir Meta. Të mërkurën e 9...

“Zoti i faltë ata që s’dinë se çfarë bëjnë”, 5 ditë para se Kuvendi të “vulosë” shkarkimin e tij, Meta shkon në Manastirin e...

Presidenti Ilir Meta, vetëm pesë ditë para se Kuvendi të “vulosë” shkarkimin e tij ka vizituar Manastirin e "Shën Joan Vladimirit" në Elbasan. Gjatë një...

Balla: Partia Socialiste s’po e shkarkon Metën për të emëruar një emër të saj, por për çliruar Presidencën nga një pengmarrje

Kreu i Grupit Parlamentar, Taulant Balla në një deklaratë për mediat ka njoftuar se seanca plenare për shqyrtimin e raportit dhe votimin e shkarkimit...

Kuvendi mblidhet më 9 qershor, të mërkurën vendoset për fatin e Presidenti Ilir Meta, Komisioni Hetimor kërkoi shkarkim

Kuvendi i Shqipërisë do të mblidhet më datë 9 qershor 2021 për të vendosur për fatin e Presidentit Ilir Meta. Të mërkurën e 9...

Komisioni Hetimor miraton RAPORTIN final dhe ia dërgon Kuvendit: Të shkarkohet Ilir Meta! Ka bërë shkelje të rënda

Komisioni Hetimor për shkarkimin e Presidenti Ilir Meta sapo ka miratuar raportin final dhe do t’ia dërgojë atë Kuvendit të Shqipërisë, për ta futur...

Lajmet e fundit