Tirana
clear sky
16.5 ° C
16.5 °
16.5 °
82 %
0.5kmh
0 %
Hën
26 °
Mar
29 °
Mër
31 °
Enj
32 °
Pre
26 °
E hënë, 23 Maj, 2022

TAG

Shkarkimi i Presidentit, Shehu: PS nuk guxon të bëjë asnjë hap për të goditur Metën se populli do

Shkarkimi i Presidentit, Shehu: PS nuk guxon të bëjë asnjë hap për të goditur Metën se populli do…

Ish-ministri dhe ish-deputeti i PD Tritan Shehu shprehet se socialistën nuk guxojnë të bëjnë asnjë hap për të shkarkuar presidentin Meta pasi do të...

Lajmet e fundit