Tirana
clear sky
15.5 ° C
15.5 °
15.5 °
82 %
1.5kmh
0 %
Die
25 °
Hën
26 °
Mar
29 °
Mër
30 °
Enj
31 °
E diel, 29 Maj, 2022

TAG

Shkarkimi i pedagogut Seranaj/ Reagon Kovaçi: Pas debatit me zv.ministrin dyshojmë për ndërhyrje nga qeveria

Shkarkimi i pedagogut Seranaj/ Reagon Kovaçi: Pas debatit me zv.ministrin dyshojmë për ndërhyrje nga qeveria

Kreu i sindikatës së punonjësve të universiteteve, Aleksandër Kovaçi ka reaguar për shkarkimin nga detyra të Agim Seranajt, pedagog dhe Zv.dekan i Fakultetit të...

Lajmet e fundit