Tirana
clear sky
26.5 ° C
26.5 °
26.5 °
36 %
2.1kmh
0 %
Die
27 °
Hën
27 °
Mar
29 °
Mër
30 °
Enj
32 °
E diel, 22 Maj, 2022

TAG

Shkarkimi i Metës, Taulant Balla flet për zëvendësuesin e tij: Do jetë president i gjithë shqiptarëve

Shkarkimi i Metës, Taulant Balla flet për zëvendësuesin e tij: Do jetë president i gjithë shqiptarëve

'Kryetar shteti do jetë ai që zbaton Kushtetutën. Unë po them dhe kam thënë sa herë që më është dhënë mundësia që Ilir...

Lajmet e fundit