Tirana
clear sky
14.5 ° C
14.5 °
14.5 °
31 %
4.1kmh
0 %
Enj
25 °
Pre
25 °
Sht
27 °
Die
27 °
Hën
26 °
E enjte, 19 Maj, 2022

TAG

Shkarkimi i Metës, avokat Ngjela tregon procedurat: Proces i gjatë që të merr shpirtin, më mirë ta japi vet dorëheqjen

Shkarkimi i Metës, avokat Ngjela tregon procedurat: Proces i gjatë që të merr shpirtin, më mirë ta japi vet dorëheqjen

Avokati i njohur Spartak Ngjela shprehet se shkarkimi i presidentit është një proces shumë i gjatë dhe që të merr shpirtin sipas tij ndaj...

Lajmet e fundit