Tirana
clear sky
19.5 ° C
19.5 °
19.5 °
73 %
0.5kmh
0 %
Hën
19 °
Mar
27 °
Mër
27 °
Enj
26 °
Pre
25 °
E hënë, 16 Maj, 2022

TAG

Shkarkimi i Hajdarmataj, shpërthen deputeti: Prokurorja e përgjithshme, gjymtyrë e krimit qeveritar

Shkarkimi i Hajdarmataj, shpërthen deputeti: Prokurorja e përgjithshme, gjymtyrë e krimit qeveritar

Por duhet ta dine mire keta uzurpatore te prokurorise se POPULLI NUK FAL dhe gjykimit te tij nuk do t'i shpetojne dot kurre.

Lajmet e fundit