Tirana
clear sky
14.5 ° C
14.5 °
14.5 °
31 %
4.1kmh
0 %
Enj
25 °
Pre
25 °
Sht
27 °
Die
27 °
Hën
26 °
E enjte, 19 Maj, 2022

TAG

shkarkimi i Bashes

Besnik Mustafaj “braktis” Bashën, pozon me letrën e referendumit në dorë për shkarkimin e tij

Dje u mbajt referendumi i Berishës, për shkarkimin e kreut të PD, Lulzim Basha. Pjese e këtij votimi është bërë edhe ish-ministri dhe ish-deputeti i...

Referendumi për shkarkimin e Bashës, Albana Vokshi del me SHIFRAT e fundit: Ja sa anëtarë të PD-së kanë votuar deri tani

Anëtarja e komisionit të rithemelimit të PD-së, Albana Vokshi ka dhënë shifrat e mbledhura nga terreni, për pjesëmarrjen në referendumin për shkarkimin e Lulzim...

Mbi katër orë nga nisja referendumit, Albana Vokshi tregon SHIFRAT: Sa anëtarë të PD-së kanë votuar deri tani

Anëtarja e komisionit të rithemelimit të PD-së, Albana Vokshi ka dhënë shifrat e mbledhura nga terreni, për pjesëmarrjen në rerendumin për shkarkimin e Lulzim...

“Goodbye Lul”, Topalli për referendumin për shkarkimin e Bashës: Sot duhet të rrish në radhë për të votuar, ky është mesazh shprese

Ish-kryeparlamentarja Jozefina Topalli duket se po e ndjek referendimin për shkarkimin ose jo për kreun e PD, Lulzim Basha. Ajo ka postuar disa foto nga...

Anëtari i PD në Lezhë: Sali Berisha si Skënderbeu, po bën “Besëlidhjen” e dytë

Në gjithë vendin që nga ora 08:00 ka nisur votimi për shkarkimin ose jo të kreut të PD, Lulzim Basha. Në Fier disa demokratë dhe...

“Pala tjetër po i bie murit me kokë”, Këlliçi pas votimit: Kanë hedhur vaj në shkallë që të rrëzohen demokratët

Kryetari i Komisionit të Rithemelimit të PD-së Belind Këlliçi, pas votimit për shkarkimin apo jo të kreut të PD, Lulzim Basha, ka mbajtur fjalën...

Lajmet e fundit