Tirana
clear sky
26.5 ° C
26.5 °
26.5 °
36 %
2.1kmh
0 %
Die
27 °
Hën
27 °
Mar
29 °
Mër
30 °
Enj
32 °
E diel, 22 Maj, 2022

TAG

shkarkimet ne shendetesi

Shkarkimet e drejtorëve, reagon ish-ministri i shëndetësisë: Rama s’ka ç’ti bëjë gomarit dhe i bie samarit

KETO ISHIN DISA NGA PERCEPTIMET E MIA PREJ KESAJ CEREMONIE TE SOTME, QE NGJANTE ME NJE VAKI TE ASAJ REFORME TE DESTINUAR TE...

Lajmet e fundit