Tirana
clear sky
14.5 ° C
14.5 °
14.5 °
31 %
4.1kmh
0 %
Enj
25 °
Pre
25 °
Sht
27 °
Die
27 °
Hën
26 °
E enjte, 19 Maj, 2022

TAG

Shkarkimet e HECve, Gjiknuri në Vaun e Dejës: S’ka rrezik

Shkarkimet e HEC-ve, Gjiknuri në Vaun e Dejës: S’ka rrezik (E PLOTË)

Ministri i Infrastrukturës dhe Energjitikës Damian Gjiknuri, inspektoi hidrocentralin e Vaut të Dejës. Gjatë inspektimit, Gjiknuri u shpreh se shkarkimet do...

Lajmet e fundit