Tirana
clear sky
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
37 %
0.5kmh
0 %
Pre
26 °
Sht
27 °
Die
28 °
Hën
27 °
Mar
30 °
E premte, 20 Maj, 2022

TAG

shkarkim nga puna

Bënte favore kundrejt shpërblimeve, shkarkohet nga detyra shefi i policisë së burgut të Peqinit

Shkarkohet nga detyra shefi i policisë së burgut të Peqinit, Besnik Kaptelli. Mësohet se kryekomisari është shkarkuar nga detyra tre ditë...

Vazhdojnë largimet nga puna, Ekonomi shkarkon Drejtorin e Postës Skrapar

Ditën e sotme shkarkimet kanë prekur një tjetër drejtues. Ministria e Zhvillimit Ekonomik ,Turizmit ,Tregëtisë dhe Sipërmarrjes ka kërkuar shkarkimin e ...

Denoncimi: Drejtori shkarkon pa arsye mësuesen, nxjerr nga inventari dhe përvetëson makinën e shkollës

Vjollca Gruda është një prej mësuesve ikonë të shkollës së mesme profesionale “Beqir Çela” me rreth 1200 nxënës në Shkozet të Durrësit. E diplomuar...

Lajmet e fundit