Tirana
light rain
23.5 ° C
23.5 °
23.5 °
78 %
5.7kmh
75 %
Die
24 °
Hën
26 °
Mar
29 °
Mër
30 °
Enj
31 °
E diel, 29 Maj, 2022

TAG

shkarkim i kryetarit dhe nenkryetarit

I buzëqeshur, Berisha voton për shkarkimin e Bashës dhe nënkryetarëve

Ish-kryeministri Sali Berisha ka shkuar në dhomë, ku do hedh edhe firmën për ndryshimet që u propozuan në Parti. Pak më parë në Kuvend, kaloi...

Lajmet e fundit