Tirana
clear sky
16.5 ° C
16.5 °
16.5 °
82 %
0.5kmh
0 %
Hën
26 °
Mar
29 °
Mër
31 °
Enj
32 °
Pre
26 °
E hënë, 23 Maj, 2022

TAG

shkaqete e kancerit

Nuk është fati i keq, ja çfarë e shkakton kancerin

Sipas një studimi të ri, jetesa moderne shkakton 90% të kancerit. Dieta e varfër, mungesa e ushtrimeve, stresi dhe ndotja janë...

Lajmet e fundit