Tirana
clear sky
26.5 ° C
26.5 °
26.5 °
36 %
2.1kmh
0 %
Die
27 °
Hën
27 °
Mar
29 °
Mër
30 °
Enj
32 °
E diel, 22 Maj, 2022

TAG

shkaqet

Autizmi, psikiatrja tregon shkaqet e sëmundjes së shekullit

Por dhe nëse nuk ka një gen mbartës, mund të ndodhin ndryshime genetike rishtas tek një embrion që po krijohet dhe ka faktorë ambientalë...

IML: Foshnja nuk ka vdekur nga i ftohti. Manjani kërkon përshpejtim të hetimeve

Ministri i Drejtësisë Ylli Manjani ka kërkuar përshpejtim të hetimeve për zbardhjen e shkaqeve të vdekjes së një foshnje 3 muajshe disa ditë më...

Lajmet e fundit