Tirana
clear sky
12.5 ° C
12.5 °
12.5 °
88 %
2.1kmh
0 %
Die
27 °
Hën
26 °
Mar
29 °
Mër
30 °
Enj
30 °
E diel, 22 Maj, 2022

TAG

shkaqe

2 aksidente me viktima këtë mëngjes, policia sqaron: Këto janë arsyet

Në orët e para të mëngjesit në aksin rrugor Lezhë - Shkodër dhe në atë Peqin - Elbasan , kanë ndodhur dy aksidente me...

Lajmet e fundit