Tirana
moderate rain
9.5 ° C
9.5 °
9.5 °
81 %
3.1kmh
75 %
Hën
9 °
Mar
11 °
Mër
11 °
Enj
15 °
Pre
17 °
E hënë, 27 Mars, 2023

TAG

shkalle

Ra nga shkallët, vdes aleati i 8-të i Vladimir Putin

Një tjetër zyrtar i lartë rus ka humbur jetën në mënyrë të pashpjegueshme, teksa numri i të vdekurve të aleatëve të Vladimir Putin vijon...

Mbështetësit e Berishës marrin shkallë për të hyrë në katin e dytë, disa thyejnë kamerat e sigurisë

Mbështetësit e Sali Berishës janë zhvendosur në pjesën e pasme të godinës së PS, ku po tentojnë të futen brenda. Madje disa persona mbajnë një...

EMRI/ Rrëshqiti tek shkallët dhe i ra koka në beton, gjendet e pajetë një grua në hyrjen e një pallati në Elbasan

Një ngjarje e rëndë është shënuar ditën e sotme në Elbasan, ku një grua është gjetur e pajetë në hyrje të pallatit në Elbasan në...

U zhduk nga Instagrami, Dua Lipa fotografohet në shkallët e emergjencës

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Dua Lipa fshiu të gjitha fotografitë në rrjetin social Instagram, ndërsa motivet nuk janë ende të qarta. ...

Pas fjalimit pompoz, Basha për pak sa nuk rrëzohet nga shkallët (Momenti VIDEO, mos e humbisni)

Në fund të fjalimit të gjatë të kreut të PD, Lulzim Basha në Kuvendin Kombëtar, ndodhi edhe një incident. Basha u...

Tragjike, rrëzohet nga shkallët, humb jetën 60-vjeçari i paralizuar

Një 60-vjeçar nga Elbasani ka humbur jetën pasi u rrëzua nga shkallët e pallatit ku jetonte. Mësohet se  60-vjeçari A.M  ishte i...

I gjuajtën me shkelma e grushte, tifozi hidhet nga shkallët e tribunës dhe humb jetën tragjikisht (PAMJE TË RËNDA)

Tragjedi në futbollin argjentinas gjatë ndeshjes Belgrano-Talleres. Në sektorin e fansave të skuadrës vendase, një 22-vjeçar, i identifikuar si Emanuel Balbo...

Policia zbardh motivet dhe autorësinë e vrasjes në Sarandë (Dinamika)

Policia zbulon autorësinë e vrasjes së ndodhur në fshatin Shkallë të Sarandës në datën 13 shkurt 2016 dhe arrestoi Ajet Rexhepin, 48 vjeç, banues...

Lajmet e fundit