Tirana
clear sky
24.5 ° C
24.5 °
24.5 °
57 %
3.6kmh
0 %
Mar
23 °
Mër
26 °
Enj
25 °
Pre
25 °
Sht
26 °
E martë, 17 Maj, 2022

TAG

shkalla e larte

Zbulohet gjyqtari i Shkallës së Lartë që iu hakua llogaria bankare dhe shuma që i morën

Open Date Albania publikon emrin e gjyqtarit të Gjykatës së Lartë të cilit në vitin 2015 i është hakuar llogaria. Bëhet...

Lajmet e fundit