Tirana
clear sky
22.5 ° C
22.5 °
22.5 °
60 %
0.5kmh
0 %
Hën
26 °
Mar
27 °
Mër
27 °
Enj
26 °
Pre
25 °
E hënë, 16 Maj, 2022

TAG

shkakrimi i Bashes

I shoqëruar nga bashkëshortja, Berisha te “Bar Amerika”, voton për shkarkimin e Bashës: Anëtarësia vendos për Lulzim “Bravën”

Ish-kryeministri Sali Berisha momentalisht është në “Bar Amerika”, ku po voton për shkarkimin ose jo të kreut të PD, Lulzim Basha. I shoqëruar nga bashkëshortja...

Komisioni i Rithemelimit nxjerr të dhënat e para: Procesi ka nisur që në orën 08:00, janë hapur të gjitha qendrat e votimit

Komisioni i rithemelimit të PD, që ka ngritur dhe “Komisionin e Organizimit dhe Kontrollit të Operacioneve Elektorale”, ka nxjerrë të dhënat e para në...

Lajmet e fundit