Tirana
clear sky
16.5 ° C
16.5 °
16.5 °
82 %
0.5kmh
0 %
Hën
26 °
Mar
29 °
Mër
31 °
Enj
32 °
Pre
26 °
E hënë, 23 Maj, 2022

TAG

shkak

Turisti vdes papritur në plazhin e Vlorës, zbulohet shkaku

Goditja në zemër (infarkt) ka qenë shkaku i vdekjes së turistit rumin ditën e djeshme në plazhin e Vlorës. 63- vjeçari...

Opozita nuk merr pjesë në ceremoninë e lamtumirës së ambasadorëve, zbulohet shkaku

Opozita nuk ka marrë pjesë ditën e djeshme në ceremoninë e largimit të ambasadores së BE-së në Tiranë, Romana Vlahutin dhe atij të SHBA-së,...

Vdekja e 16-vjeçarit në Kurbin, del ekspertiza mjeko-ligjore dhe zbulon shkakun përfundimtar

16-vjeçari Klejdi Gjeta, ishte viktima e parë e këtij viti, pasi humbi jetën pak minuta pas ndërrimit të viteve. Ngjarja e...

Rama e thotë prerazi: Fitorja jonë mund të jetë e fundit vetëm për një shkak

Kryeministri Edi Rama në Asamblenë Kombëtare të PS, ka “thumbuar” kundërshtarët politikë, që i quan “parazitë të lidhur trup e shpirt me tepsinë”. Ai...

Zbulohet shkaku i atentatit ndaj 26-vjeçarit në Tiranë, kanosi djalin e biznesmenit

Një atentat me armë zjarri ka ndodhur pasditen e djeshme në Tiranë, ku një i ri është qëlluar nga një person që po udhëtonte...

Vrasja e biznesmenit në Durrës, zbulohet shkaku i konfliktit mes palëve

Mbrëmjen e djeshme, biznesmeni nga Durrësi Agim Arapi u qëllua me thikë nga tre persona duke humbur jetën.  Agim Arapi, 60...

Lajmet e fundit