Tirana
clear sky
22.5 ° C
22.5 °
22.5 °
60 %
0.5kmh
0 %
Hën
26 °
Mar
27 °
Mër
27 °
Enj
26 °
Pre
25 °
E hënë, 16 Maj, 2022

TAG

shiu ne plazh

Nuk kanë të sosur kapriçot e motit, kjo nuk pritej të ndodhte pikërisht tani

Pas më shumë se 2 muaj thatësire dhe temperatura të larta, ka ardhur momenti që adhuruesit e shiut të shijojnë rreshjet e  para për...

Lajmet e fundit