Tirana
clear sky
12.5 ° C
12.5 °
12.5 °
88 %
2.1kmh
0 %
Die
27 °
Hën
26 °
Mar
29 °
Mër
30 °
Enj
30 °
E diel, 22 Maj, 2022

TAG

shiu i meteoreve gusht

Sytë nga qielli! Shiu i meteorëve “Perseid” po afron dhe do jetë më intensiv se kurrë

Këtë muaj rikthehet shiu i meteorëve dhe astronomët premtojnë se do të jetë një spektakël i vërtetë në qiellin e natës. Shiu...

Lajmet e fundit