Tirana
clear sky
28.5 ° C
28.5 °
28.5 °
37 %
1kmh
0 %
Mër
26 °
Enj
30 °
Pre
31 °
Sht
30 °
Die
24 °
E mërkurë, 25 Maj, 2022

TAG

shiu i dendur

Përmbytet nënkalimi në autostradën Fushë-Mamurras, mjetet bllokohen nga niveli i lartë i ujit (FOTO)

Vendi ynë është përfshirë nga moti i keq dhe me stuhi gjatë këtyre ditëve, duke sjellë dhe rënie të ndjeshme të temperaturave. Reshjet e...

Lajmet e fundit