Tirana
light rain
23.5 ° C
23.5 °
23.5 °
78 %
5.7kmh
75 %
Die
24 °
Hën
26 °
Mar
29 °
Mër
30 °
Enj
31 °
E diel, 29 Maj, 2022

TAG

shiu bore

Parashikimi i motit, sot reshje shiu dhe bore në këto zona

Kthjellime dhe vranësira të herë pas hershme dominojnë në të gjithë territorin, ku më të dukshme janë në ekstremin Verior dhe Perëndimor, të cilat...

Lajmet e fundit