Tirana
clear sky
10.5 ° C
10.5 °
10.5 °
43 %
8.8kmh
0 %
Mar
11 °
Mër
11 °
Enj
15 °
Pre
17 °
Sht
17 °
E martë, 28 Mars, 2023

TAG

shitje

“Under Construction”, televizioni i njohur me parullë të padëgjuar, pas shit-blerjes enigmatike dhe mbylljes së emisioneve

Televizionin informativ Abc News u shit dy muaj më parë, fillimisht siç u deklaruar, te një biznesmen kosovar. Mirëpo, kjo shit-blerje u bë enigmatike...

Policia e Shtetit del në terren për fishekzjarret, do bllokohet çdo subjekt që kapet duke i shitur

Drejtori Policisë së Shtetit ka urdhëruar të gjitha strukturat në varësi, që të dalin në terren këtë periudhë në prag të festave të fundvitit,...

SHBA ndalon shitjet e pajisjeve të 5 kompanive kineze

Administrata Biden ka marrë vendim të ndalojë shitjen dhe importin e pajisjeve të reja të telekomunikacionit nga 5 kompani kineze, mes tyre Huawei Technologies....

Skandal i ri me të dhënat personale, 3 milionë numra celulari të shqiptarëve nxirren në shitje, 4 mijë dollarë…

Pas skandalit të pagave dhe targave, numrat e telefonit të 3 milionë shqiptarëve janë reklamuar në një faqe në internet për tu shitur. Së bashku...

Kreu i PD-së në Sarandë nxjerr në shitje makinën “Golf 4”

Kreu i Partisë Demokratike në Sarandë, Vesel Koçiu, ka nxjerrë në shitje makinën e tij të tipit “Golf 4”. Përmes një postimi në rrjetet sociale...

Shisnin kokainë, arrestohen dy shqiptarë në Itali, njëri fshehu 7 doza në gojë

Dy shqiptarë janë ndaluar pasi gjatë kontrollit të ushtruar nga autoritetet e rendit italian u kapën me lëndë narkotike të llojit kokainë. ...

Si të përfitoni nga shitjet online në Shqipëri dhe mos bini pre e tundimit momental

Kohët e fundit është folur shumë për shitjet online dhe duket që në Shqipëri po bëhet tendencë e momentit. Aktualisht...

Nën kërcënimet e SHBA-ve, Maduro nxjerr në shitje 29 ton ar

Venezuela do të shesë 15 ton ar në Emiratet e Bashkuara Arabe në këmbim të euros, që vendi të përmbushë nevojat bazë. ...

Berisha: Rama kërkoi ti shiste BE-së Llallën si ‘peshkun e madh’ për të fshehur Tahirin

I ftuar në emisionin ‘Kjo Javë’ në News 24, ish-kryeministri Sali Berisha tha se Edi Rama me akuzat ndaj Adriatik Llallës, kishte si qëllim...

Lajmet e fundit