Tirana
clear sky
22.5 ° C
22.5 °
22.5 °
60 %
0.5kmh
0 %
Hën
26 °
Mar
27 °
Mër
27 °
Enj
26 °
Pre
25 °
E hënë, 16 Maj, 2022

TAG

shitje pasaportash

Këto 5 vende kanë nxjerrë në shitje pasaportat

Jeta po bëhet gjithmonë e më shumë e kushtueshme dhe  krahas shpenzimeve të luksit, si jahtet, avionët privatë, etj., të pasurit po priren gjithmonë...

Lajmet e fundit