Tirana
clear sky
19.5 ° C
19.5 °
19.5 °
73 %
0.5kmh
0 %
Hën
19 °
Mar
27 °
Mër
27 °
Enj
26 °
Pre
25 °
E hënë, 16 Maj, 2022

TAG

shitje online

Kontrabandë me mallrat që shiteshin online, Gjykata e Tiranës jep masat e sigurisë për 15 administratorët e arrestuar

Gjykata e Tiranës ka dhënë vendimin për 15 administratorët që merrnin mall kontrabandë dhe më pas i shisnin ato online. Bëhet me dije se nga...

Lajmet e fundit