Tirana
clear sky
24.5 ° C
24.5 °
24.5 °
57 %
3.6kmh
0 %
Mar
23 °
Mër
26 °
Enj
25 °
Pre
25 °
Sht
26 °
E martë, 17 Maj, 2022

TAG

shitje armesh

Albert Veliu nën akuza për trafik ndërkombëtar armësh, tentoi të shiste raketa dhe AK-47

Zyrtarët amerikanë të rendit i thanë Zërit të Amerikës se ndalimet erdhën pas një operacioni përgjimi dhe provat do t’i paraqiten së shpejti një...

Lajmet e fundit