Tirana
clear sky
21.5 ° C
21.5 °
21.5 °
49 %
0.5kmh
0 %
Mër
21 °
Enj
31 °
Pre
32 °
Sht
30 °
Die
29 °
E mërkurë, 25 Maj, 2022

TAG

shitesi i merr armen

Tentoi ta grabiste, shitësi i merr armën hajdutit dhe e qëllon në kokë, ‘fluturojnë’ shishet e alkoolit (Video)

Një shitës supermarketi ka treguar momentin kur tentoi t'i marri armën një hajduti, dhe më pas filloi ta godiste në kokë me të, shkruan...

Lajmet e fundit