Tirana
clear sky
24.5 ° C
24.5 °
24.5 °
57 %
3.6kmh
0 %
Mar
23 °
Mër
26 °
Enj
25 °
Pre
25 °
Sht
26 °
E martë, 17 Maj, 2022

TAG

shiteses gjobe

Do t’i sekuestronin cigaret shitësit ambulant, qytetarët bëhen bashkë dhe sprapsin bashkiakët

Qytetaret s’mbrapsin Policine Bashkiake by PanoramaVideo

Gruas i bie të fiktë, aktivisti: Për kokoshkat u deshën 5 minuta, për shëndetin ambulanca ka 20 minuta që nuk vjen

Aktivisti Besjan Pesha ka publikuar në “Facebook” rastin e një gruaje në qendër të Tiranës, të cilës i ranë të fiktë para Pallatit të...

Lajmet e fundit