Tirana
clear sky
21.5 ° C
21.5 °
21.5 °
49 %
0.5kmh
0 %
Mër
21 °
Enj
31 °
Pre
32 °
Sht
30 °
Die
29 °
E mërkurë, 25 Maj, 2022

TAG

shitese ambulante

I marrin karrocën me kokoshka, shitësi proteston dhe hipën mbi makinën e policisë

Pre e gjuestisë së Policisë Bashkiake të Tiranës ka rënë së fundmi një tjetër shitës ambulant. Në videon e publikuar nga...

Gruas i bie të fiktë pasi policët bashkiakë i sekuestrojnë karrocën me kokoshka, pezullohen 4 inspektorët

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur dje në kryeqytet, teksa policët bashkiakë i sekuestronin karrocën me kokoshka një mesogruaje. Ajo u shemb përtokë, pas...

Pezullohen 4 inspektorët që i sekuestruan karrocën me kokoshka gruas

Pas reagimeve të shumta në rrjetet sociale, kryebashkiaku Erion Veliaj ka vendosur të pezullojë nga detyra katër inspektorët që i sekuestruan karrocën me kokoshka...

Lajmet e fundit