Tirana
clear sky
15.4 ° C
15.4 °
15.4 °
60 %
1.4kmh
5 %
Sht
27 °
Die
27 °
Hën
28 °
Mar
29 °
Mër
29 °
E shtunë, 21 Maj, 2022

TAG

shites droge

Arrestohet shitësi i drogës i kërkuar nga policia, dhe qiradhënësi (EMRAT e të ndaluarve në Tiranë)

Dy persona janë arrestuar ditën e sotme nga policia Tiranë, pasi akuzohen për prodhim dhe shitje të lëndëve narkotike. Është bërë...

Lajmet e fundit