Tirana
clear sky
21.5 ° C
21.5 °
21.5 °
49 %
0.5kmh
0 %
Mër
21 °
Enj
31 °
Pre
32 °
Sht
30 °
Die
29 °
E mërkurë, 25 Maj, 2022

TAG

shites ambulante

U merrnin para shitësve ambulantë, arrestohen 3 policë bashkiakë në Laprakë

Tre policë bashkiakë janë arrestuar në zonën e Laprakës. Mësohet se policët bashkiakë janë vënë në pranga pasi u merrnin para...

Do t’i sekuestronin cigaret shitësit ambulant, qytetarët bëhen bashkë dhe sprapsin bashkiakët

Qytetaret s’mbrapsin Policine Bashkiake by PanoramaVideo

4 policë të Erion Veliajt i sulen shitësit të misrave, përplasen fizikisht

Një shitës misrash ka qenë objektivi i radhës i policisë bashkiake të Tiranës. “Nisma Thurje” ka publikuar videon e përplasjes fizike mes një shitësi...

I marrin karrocën me kokoshka, shitësi proteston dhe hipën mbi makinën e policisë

Pre e gjuestisë së Policisë Bashkiake të Tiranës ka rënë së fundmi një tjetër shitës ambulant. Në videon e publikuar nga...

Nëna e kokoshkave refuzon çdo ndihmë në lekë dhe bën një gjest për t’u lavdëruar

Lina, nëna e kokoshkave të cilës Bashkia e Tiranës i sekuestroi para dy ditësh karrocën dhe që solidarizoi me dhjetra mijëra shqiptarë, na dha...

Berisha jep versionin e tij për sulmin ndaj gruas që shiste kokoshka: Mbrapa qëndron pakti Veliaj-Top Channel

Ish-kryeministri Sali Berisha ka reaguar për ngjarjen që tronditi opinionin publik dy ditë më parë, teksa një gruaje i ranë të fiktë kur Policia...

Gruas i bie të fiktë, aktivisti: Për kokoshkat u deshën 5 minuta, për shëndetin ambulanca ka 20 minuta që nuk vjen

Aktivisti Besjan Pesha ka publikuar në “Facebook” rastin e një gruaje në qendër të Tiranës, të cilës i ranë të fiktë para Pallatit të...

Ironia, Shqipëria ka punë, por kjo gjyshe nuk është aq “profesioniste” sa duhet

Kudo në kryeqytet prej kohësh janë vendosur nga qeveria reklama ku njoftohet se në Shqipëria ka vende punë, por mungojë profesionistët. Pikërisht përpara kësaj...

“Dikur studioja për pedagogji, sot hallet më kanë detyruar të shesë mandarina në rrugë”

Zonja në foto është e njohur për banorët që jetojnë pranë bllokut “Vasil Shanto” pasi prej vitesh e shohin atë në ditë të nxehta...

Lajmet e fundit