Tirana
clear sky
24.5 ° C
24.5 °
24.5 °
57 %
4.6kmh
0 %
Hën
23 °
Mar
27 °
Mër
27 °
Enj
26 °
Pre
26 °
E hënë, 16 Maj, 2022

TAG

shitën vendet e punës për mësuesit

‘Kthehu prej nga ke ardhur’, Besa Shahini revoltohet me opozitën: Nuk i lejoj të më kritikojnë prejardhjen, shitën vendet e punës për mësuesit

Ministrja e Arsimit, Besa Shahini i është kthyer deklaratave të opozitës, të cilët e kanë kritikuar për prejardhjen dhe dialektin. Përmes...

Lajmet e fundit