Tirana
light rain
17.5 ° C
17.5 °
17.5 °
88 %
1.5kmh
0 %
Pre
32 °
Sht
29 °
Die
28 °
Hën
31 °
Mar
34 °
E premte, 12 Gusht, 2022

TAG

shiste kokaine

Shiste kokainë me doza në tabachinon e tij, antidroga prangos 40 vjeçarin në Allias, sekuestrohen lekë dhe mijëra euro (EMRI)

Një 40 vjeçar është arrestuar nga Policia në Allias, Tiranë, pasi në një tabachino në pronësi të tij shiste doza kokaine. Pas 5 muajsh...

Shiste kokainë të cilësisë së lartë, arrestohet trafikanti shqiptar (EMRI)

Policia italiane ka arrestuar ditën e sotme një trafikant shqiptar. Mediat e shtetit fqinj raportojnë se në pranga ka përfunduar 27-vjeçari...

Shiste kokainë, arrestohet shqiptarja pas 3 muajsh në Itali (DETAJE)

Një shqiptare dhe bashkëjetuesi i saj nga Mali i Zi janë arrestuar Itali të akuzuar për shitje droge, kryesisht të llojit kokainë. ...

Shiste kokainë në zonat e rëndësishme të Tiranës, arrestohet 38-vjeçari (DETAJE)

Një 38-vjeçar ka rënë në pranga pasi akuzohet se shiste kokainë në disa zona të Tiranës. Policia bën me dije se është...

Lajmet e fundit