Tirana
clear sky
24.5 ° C
24.5 °
24.5 °
57 %
3.6kmh
0 %
Mar
23 °
Mër
26 °
Enj
25 °
Pre
25 °
Sht
26 °
E martë, 17 Maj, 2022

TAG

Shiste drogë përmes Facebook dhe Instagram

Shiste drogë përmes Facebook dhe Instagram, arrestohet i riu shqiptar në Itali

Një shqiptar ka rënë në prangat e policisë italiane, pasi shiste drogë përmes rrjeteve sociale. 22-vjeçari shqiptar, identiteti i të cilit...

Lajmet e fundit