Tirana
clear sky
14.5 ° C
14.5 °
14.5 °
31 %
4.1kmh
0 %
Enj
25 °
Pre
25 °
Sht
27 °
Die
27 °
Hën
26 °
E enjte, 19 Maj, 2022

TAG

shisnin

Shkatërrohet banda e grave, vidhnin në Greqi dhe i shisnin në Shqipëri

Policia greke ka goditur një bandë grash në Selanik. Sipas mediave greke, një grup prej katër grash kanë bërë vjedhje e grabitje të...

Lajmet e fundit